SectumSempra Rpg
Harry Potter'ın Büyülü Dünyası'na Katılmak,Harry ve Bizimle Birlikte Eğlenmek İçin Giriş Yap veya Kayıt Ol!!
SectumSempra Rpg
Harry Potter'ın Büyülü Dünyası'na Katılmak,Harry ve Bizimle Birlikte Eğlenmek İçin Giriş Yap veya Kayıt Ol!!
SectumSempra Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SectumSempra Rpg

HOGWARTS AKADEMİSİ

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Misafirlerimiz Lütfen Üye Olmayı Unutmayınız
Lütfen Ad/Soyad Şeklinde Üye Olunuz
Okul Kapalıdır
Lütfen Rp Puanınızı Belirleyiniz
Seçim Bölgesinde Karakterinizi Şekillendirin
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Alexandro De Cartoz
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Icon_minitimePtsi Ağus. 12, 2013 2:35 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Dost Sitemiz
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 7:44 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Lütfen Dikkat
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:57 pm tarafından Jack Terry Marner

» Taşındık!!
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:49 pm tarafından Jack Terry Marner

» 3 Admin için avatarlar![Beğenirseniz Kullanın xD]
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 4:40 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Miranda Juliana Carrew
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 8:46 am tarafından Josephine Stroulvia

» Ünlü Alımı
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 8:42 am tarafından Josephine Stroulvia

» Helena Bonham
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 7:54 pm tarafından Bell De Elisa

» Josephine Stroulvia
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 3:44 pm tarafından Josephine Stroulvia

Kontrol Panel
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
En iyi yollayıcılar
Josephine Stroulvia
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Vote_lcapTüm Üyeler Baksın Lütfen! Voting_barTüm Üyeler Baksın Lütfen! Vote_rcap 
Jack Terry Marner
Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Vote_lcapTüm Üyeler Baksın Lütfen! Voting_barTüm Üyeler Baksın Lütfen! Vote_rcap 
Arylissa Elisa D'Arcy
Tom Marvolo Rıddle
Lilith Amelia Zarcory
Tom Jackson
Bell De Elisa
Teodors Urian Kestorr
Abélla Eméraude Espéranza
Amelda Rainbow

Tüm Üyeler Baksın Lütfen!

YazarMesaj
Josephine Stroulvia
İksir Profesörü
İksir Profesörü
Josephine Stroulvia

Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Empty
MesajKonu: Tüm Üyeler Baksın Lütfen!   Tüm Üyeler Baksın Lütfen! Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 5:56 pm

Bundan sonra mesleği gereği yada öğrenci ise öğrenciliği gereği sitede doğru düzgün online olmayan ve enaz haftada bir Rp yapmayan üyelerin rütbeleri alınacak ve bu üyeler Muggle olacaktır.Bu konuda tüm üyelerimizden anlayış bekliyoruz.

İyi Günler...

-SectumSempra Yönetimi-
http://sectumsempra.eniyiforum.org

Tüm Üyeler Baksın Lütfen!
1 sayfadaki 1 sayfası