SectumSempra Rpg
Harry Potter'ın Büyülü Dünyası'na Katılmak,Harry ve Bizimle Birlikte Eğlenmek İçin Giriş Yap veya Kayıt Ol!!
SectumSempra Rpg
Harry Potter'ın Büyülü Dünyası'na Katılmak,Harry ve Bizimle Birlikte Eğlenmek İçin Giriş Yap veya Kayıt Ol!!
SectumSempra Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SectumSempra Rpg

HOGWARTS AKADEMİSİ

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Misafirlerimiz Lütfen Üye Olmayı Unutmayınız
Lütfen Ad/Soyad Şeklinde Üye Olunuz
Okul Kapalıdır
Lütfen Rp Puanınızı Belirleyiniz
Seçim Bölgesinde Karakterinizi Şekillendirin
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Alexandro De Cartoz
Joenny Beth Miller Icon_minitimePtsi Ağus. 12, 2013 2:35 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Dost Sitemiz
Joenny Beth Miller Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 7:44 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Lütfen Dikkat
Joenny Beth Miller Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:57 pm tarafından Jack Terry Marner

» Taşındık!!
Joenny Beth Miller Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:49 pm tarafından Jack Terry Marner

» 3 Admin için avatarlar![Beğenirseniz Kullanın xD]
Joenny Beth Miller Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 4:40 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Miranda Juliana Carrew
Joenny Beth Miller Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 8:46 am tarafından Josephine Stroulvia

» Ünlü Alımı
Joenny Beth Miller Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 8:42 am tarafından Josephine Stroulvia

» Helena Bonham
Joenny Beth Miller Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 7:54 pm tarafından Bell De Elisa

» Josephine Stroulvia
Joenny Beth Miller Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 3:44 pm tarafından Josephine Stroulvia

Kontrol Panel
Joenny Beth Miller ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Joenny Beth Miller Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Joenny Beth Miller Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Joenny Beth Miller Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
En iyi yollayıcılar
Josephine Stroulvia
Joenny Beth Miller Vote_lcapJoenny Beth Miller Voting_barJoenny Beth Miller Vote_rcap 
Jack Terry Marner
Joenny Beth Miller Vote_lcapJoenny Beth Miller Voting_barJoenny Beth Miller Vote_rcap 
Arylissa Elisa D'Arcy
Tom Marvolo Rıddle
Lilith Amelia Zarcory
Tom Jackson
Bell De Elisa
Teodors Urian Kestorr
Abélla Eméraude Espéranza
Amelda Rainbow

Joenny Beth Miller

2 posters
YazarMesaj
Joenny Beth Miller

Joenny Beth Miller

Joenny Beth Miller Empty
MesajKonu: Joenny Beth Miller   Joenny Beth Miller Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 6:36 pm

Etraf çok karanlıktı. Ilık bir rüzgar saçlarımı dalgalandırıyordu hafif hafif... Sokak bomboştu...sanırım. Gecenin bir vakti bu ıssız ve ürpertici yerde ne aradığımı bilmiyordum. Nasıl buraya geldiğimi de... Fakat bir şekilde kendimi buraya ait hissediyordum. Tuhaftı; ama sanki evimdeydim. En başından beri buradaydım ve bunu yeni farkediyordum... Gözlerim karanlığa alışınca etrafımın farkına varmaya başladım. Burası biraz eski bir yerdi. Apartmanlar bir hayli yıpranmıştı, içlerinden bazıları dokunsan yıkılacak haldeydi... "Biri görevlileri uyarmalı, kazaya yol açmadan temizlenmeli buralar." diye düşündüm...

... Hala yürüyordum. Rüzgar gittikçe soğuyordu. Tıpkı içimde yitip gitmeye başlayan umut gibi. Başlarda kaybolduğuma inanmak istemiyordum. Fakat şimdi, öyle olduğuna inanmaktan başla bir seçeneğim olmadığını fark ediyordum. Hiç bilmediğim, ıssız, soğuk bir yerde tek başımaydım... Korktuğumu itiraf etmeliyim. Fakat içimden bir ses bunun daha başlangıç olduğunu söylüyordu. Bu; sadece ısınma turuydu... Ve içimdeki ses bir kere daha haklı çıkmıştı; az ileride bir karartı gördüğüme yemin -ki genelde hiç yapmadığım bir şeydi- edebilirdim. Kaçmak için hazırlandığım sırada, içimde cesaretin kabardığını hissettim. Genel açıdan cesur bir kızdım ama ordan kaçmamak cesaretin değil; deliliğin göstergesi olurdu. İlerlemeye başladım, karartıya doğru. Sessiz olmaya çalışıyordum ama ayakkabılarım bu konuda hiç yardımcı olmuyordu. Onları çıkarmaya çalışırken biraz ses çıkarmış olmalıyım, ki karartı bana döndü. Bir insana benzemiyordu. Ya da bir hayvana... Çıkardığı sesler bunun en büyük kanıtıydı: "Bip bip biipp, bip bip biipp!" ...

Uyandım ve çalar saatimi kapattım... Son bir kaç gündür gördüğüm rüya, artık eskisi kadar şaşırtmıyordu beni. Sadece aklımda soru işaretleri bırakıyordu. En çok merak ettiğim şey, karartının ne olduğuydu. "Belki yeni bölümlerini de verirler rüyamın." diye düşündüm. İyice gerindim ve yataktan çıktım. Hep yaptığım gibi etrafıma göz gezdirip, odamda olduğumdan emin olduktan sonra, perdeyi çektim, penceremi açtım ve mis gibi lavanta kokulu havayı içime çektim... Bu koku gerçekten iyi geliyordu bana. Banyoya girene kadar moralim gayet iyiydi. "Ah Tanrım! Korkunç görünüyorum!" diye bir çığlık kopardım. Saçlarım darma duman olmuştu. Gözlerimin altı torba torbaydı. Gerçekten berbat haldeydim. "Bu halde nasıl okula giderim?!" diye söylendim. Hemen ılık bir duş aldım, dişlerimi fırçaladım ve bahçeye çıktım. Posta gelmiş olmalıydı. Ve o sırada kafama dank etti. "Lanet olsun! Bugün cumartesi, ve okul yok. Ne diye alarm kurdum sanki?" Dün arkadaşlarımla gittiğimiz kafede içkiyi fazla kaçırmış olmalıydım. Söylene söylene posta kutusuna bakmaya gittim. "Ah lanet olsun! Ailemden ayrı yaşamamalıydım! Fatura, fatura, fatura ve bir de..." Garip bir zarf daha vardı. Üstünde sadece ismim yazıyordu. Sebebini bilmiyodum ama "Zoe Waldroph Blake." diye okudum esrarengiz bir fısıltıyla. Zarfı açmak için çevirdim ve garip mühürü gördüm. Bir kuru kafanın vardı. Ve bir de küçük yıldızlar. Gözlerimi devirdim ve "Ah, hadi ama... Böyle oyunlar için fazla büyüğüm!" dedim. Zarfı çöpe atmak için içeri girdim ama içimdeki ses okumamı söyledi. Ne kaybederdim ki? Deri, rahat ve pahalı okuma koltuğuma oturdum. Ayaklarımı küçük, kırmızı ve şirin -bi puf ne kadar şirin olabilirse o kadar- pufuma uzattım. Garipti ama heyecanlanmıştım. Zarfı açtım, içindeki kağıdı çıkardım. Ve aslında kağıtları dememin daha doğru olacağını farkettim. Üç tane kalın kağıt, ve bir tane de eski bir parşömen kağıdı vardı. Önce parşömeni aldım. Okumaya başladım.

"Sayın Blair Amy Walker,

Bir süredir gördüğünüz rüyaların farkındayız. Bunun nedeni; artık içinizdeki vampirin yuvasına dönmek istemesidir. Siz buraya, Vampir Akademisi'ne aitsiniz. En kısa zamanda sizi aramızda görmek istiyoruz. Size gönderdiğimiz resimler sayesinde haklı olduğumuzu anlayacağınızı umuyoruz. Görüşmek üzere.

Vampir Akademisi
"

Şaşkınlıktan bir karış açılmış ağzımı -ki açık olduğunu farketmem bayağı uzun sürdü- kapatmak için uğraşırken bir yandan da diğer kağıtları elime aldım. Neredeyse şok geçiriyordum. "Dalga mı geçiyorsunuz?!" Rüyamdan fırlamış resimlerdi bunlar! Ama nasıl mümkün olabilirdi? Biraz yakından bakınca karartının ben olduğumu farkettim. Ama karartıya bakan da bendim! Tanrım, aklımı kaçırıyor olmalıydım... "Biri gelip beni bu korkunç yerden götürsün!" diye bir çığlık attım. Ve kapı zilinin çalınmasıyla yerimden zıpladım...
Josephine Stroulvia
İksir Profesörü
İksir Profesörü
Josephine Stroulvia

Joenny Beth Miller Empty
MesajKonu: Geri: Joenny Beth Miller   Joenny Beth Miller Icon_minitimeSalı Eyl. 29, 2009 6:40 pm

Öyküleme- yok

3 Renk kullanırsan Rp daha güzel görünür ama onun dışında rpin bence güzel.

konu kilit!
http://sectumsempra.eniyiforum.org

Joenny Beth Miller
1 sayfadaki 1 sayfası