SectumSempra Rpg
Harry Potter'ın Büyülü Dünyası'na Katılmak,Harry ve Bizimle Birlikte Eğlenmek İçin Giriş Yap veya Kayıt Ol!!
SectumSempra Rpg
Harry Potter'ın Büyülü Dünyası'na Katılmak,Harry ve Bizimle Birlikte Eğlenmek İçin Giriş Yap veya Kayıt Ol!!
SectumSempra Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SectumSempra Rpg

HOGWARTS AKADEMİSİ

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Misafirlerimiz Lütfen Üye Olmayı Unutmayınız
Lütfen Ad/Soyad Şeklinde Üye Olunuz
Okul Kapalıdır
Lütfen Rp Puanınızı Belirleyiniz
Seçim Bölgesinde Karakterinizi Şekillendirin
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Alexandro De Cartoz
Hikaye devam ettirme Icon_minitimePtsi Ağus. 12, 2013 2:35 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Dost Sitemiz
Hikaye devam ettirme Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 7:44 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Lütfen Dikkat
Hikaye devam ettirme Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:57 pm tarafından Jack Terry Marner

» Taşındık!!
Hikaye devam ettirme Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:49 pm tarafından Jack Terry Marner

» 3 Admin için avatarlar![Beğenirseniz Kullanın xD]
Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 4:40 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Miranda Juliana Carrew
Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 8:46 am tarafından Josephine Stroulvia

» Ünlü Alımı
Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 8:42 am tarafından Josephine Stroulvia

» Helena Bonham
Hikaye devam ettirme Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 7:54 pm tarafından Bell De Elisa

» Josephine Stroulvia
Hikaye devam ettirme Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 3:44 pm tarafından Josephine Stroulvia

Kontrol Panel
Hikaye devam ettirme ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Hikaye devam ettirme Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Hikaye devam ettirme Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Hikaye devam ettirme Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
En iyi yollayıcılar
Josephine Stroulvia
Hikaye devam ettirme Vote_lcapHikaye devam ettirme Voting_barHikaye devam ettirme Vote_rcap 
Jack Terry Marner
Hikaye devam ettirme Vote_lcapHikaye devam ettirme Voting_barHikaye devam ettirme Vote_rcap 
Arylissa Elisa D'Arcy
Tom Marvolo Rıddle
Lilith Amelia Zarcory
Tom Jackson
Bell De Elisa
Teodors Urian Kestorr
Abélla Eméraude Espéranza
Amelda Rainbow

Hikaye devam ettirme

4 posters
YazarMesaj
Tom Jackson

Tom Jackson

Hikaye devam ettirme Empty
MesajKonu: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:03 pm

Baktım ki forumun hiç oyunu yok, en iyisi bir oyun açayım dedim. Eğer adminler tarafından onlara danışmadan böyle bir konu açtığım için hatalı bulunursam, konunun silinmesine gıkımı çıkarmam.

Evet arkadaşlar, oyun şöyle oynanıyor (Gerçi başlıktan anlamışsınızdır çoğunuz ama ben genede anlatıyorum) : Üstteki üyenin yazdıklarını devam ettireceksiniz. Yani şimdi ben bir şeyler yazıcam, sizde onun devamını istediğiniz biçimde getireceksiniz. İşte başlıyorum:

Sabah 07:00 civarında yatağımdan kalktım. Kendimi hiç olmadığım kadar hasta hissediyordum o yüzden ilk işim yüzümü yıkamak yada diş fırçalamak yerine kusmak oldu. Kusmam bittiği sırada kapı çalındı ve...
Josephine Stroulvia
İksir Profesörü
İksir Profesörü
Josephine Stroulvia

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 9:11 am

gidip kapıyı açtım.Gelenin kim olduğu hakkında bir fikrim yoktu.Tanımıyordum.Bir süre öylece birbirimize baktık.

(niye silinsinki konun ben oyun eklemeyi unuttum senin oyun başlığı açmanda bence gayet iyi oldu bizimde artık bi oyunumuz var Hikaye devam ettirme Icon_cool Hikaye devam ettirme Icon_razz Hikaye devam ettirme Icon_wink )
http://sectumsempra.eniyiforum.org
Tom Jackson

Tom Jackson

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 11:17 am

Yaklaşık 2 dakika birbirimize baktıktan sonra elini cebine soku ve ben hayretler içindeyken cebinden bir süpürge çıkardı ve kafama süpürgeyle vurup beni bayılttı.
Arylissa Elisa D'Arcy
Muggle
Muggle
Arylissa Elisa D'Arcy

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 1:35 pm

Bunu neden yaptı hiçbir fikrim yoktu ve zaten başım böylesine dönerken bunu düşünecek halim yoktu...
Josephine Stroulvia
İksir Profesörü
İksir Profesörü
Josephine Stroulvia

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:02 pm

Kendime geldiğimde gece olmuştu.Her yer zifiri karanlıktı ve göz gözü görmüyordu.Başım hem ağrır hemde dönerken halimden ve yapacaklarımdan birhaber düşünüyordum
Lilith Amelia Zarcory
Slytherin Öğrencisi
Slytherin Öğrencisi
Lilith Amelia Zarcory

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:15 pm

Gecenin içinden bir el beni yakalayıp, sessizliğine çekecekmiş gibi bir his taşıyordum içimde.
Josephine Stroulvia
İksir Profesörü
İksir Profesörü
Josephine Stroulvia

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:23 pm

Ama neden bu his beni sarmıştı hiç bir fikrim yoktu.Ne yapacağımı bilemez halde etrafıma bakınıyordum
Lilith Amelia Zarcory
Slytherin Öğrencisi
Slytherin Öğrencisi
Lilith Amelia Zarcory

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 5:41 pm

Görebildiğim sadece birkaç adım önümde duran bir parça etti.
Josephine Stroulvia
İksir Profesörü
İksir Profesörü
Josephine Stroulvia

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 5:50 pm

O parça eti görünce nekadar aç olduğumu düşündüm yinede ne yapacağımı bilemez halde ayağa kalktım
Lilith Amelia Zarcory
Slytherin Öğrencisi
Slytherin Öğrencisi
Lilith Amelia Zarcory

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 7:16 pm

Olduğum yerde doğrulurken birden başım ve kendimi yine yerde buldum
Tom Jackson

Tom Jackson

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 9:59 pm

Çatı katı gibi bir yerdeydim ve eğilmek zorundaydım. Emekleyerek et parçasına gittim ve çiğ de olsa ondan bir parça ısırdım xD
Lilith Amelia Zarcory
Slytherin Öğrencisi
Slytherin Öğrencisi
Lilith Amelia Zarcory

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 10:19 pm

Isırmamla midemin bulanması bir olmuştu
Tom Jackson

Tom Jackson

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 10:21 pm

Dayanamadım ve ağzımdaki et parçasını tükürüverdim. Ancak karanlıkta öyle bir tükürmüşüm ki karanlığın içindeki bir şeye çarpıp yön değiştirdi ve doğruca benim gözüme yapıştı xD
Arylissa Elisa D'Arcy
Muggle
Muggle
Arylissa Elisa D'Arcy

MesajKonu: Geri: Hikaye devam ettirme   Hikaye devam ettirme Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 3:47 pm

Gözümdeki eti hızla çekip yere tekrar fırlatmıştım, nefes alış verişimi düzene sokup karanlıkta ayağa kalkmaya çalışıyordum

Hikaye devam ettirme
1 sayfadaki 1 sayfası