SectumSempra Rpg
Harry Potter'ın Büyülü Dünyası'na Katılmak,Harry ve Bizimle Birlikte Eğlenmek İçin Giriş Yap veya Kayıt Ol!!
SectumSempra Rpg
Harry Potter'ın Büyülü Dünyası'na Katılmak,Harry ve Bizimle Birlikte Eğlenmek İçin Giriş Yap veya Kayıt Ol!!
SectumSempra Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SectumSempra Rpg

HOGWARTS AKADEMİSİ

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Misafirlerimiz Lütfen Üye Olmayı Unutmayınız
Lütfen Ad/Soyad Şeklinde Üye Olunuz
Okul Kapalıdır
Lütfen Rp Puanınızı Belirleyiniz
Seçim Bölgesinde Karakterinizi Şekillendirin
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Alexandro De Cartoz
Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimePtsi Ağus. 12, 2013 2:35 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Dost Sitemiz
Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimePtsi Ocak 11, 2010 7:44 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Lütfen Dikkat
Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:57 pm tarafından Jack Terry Marner

» Taşındık!!
Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 6:49 pm tarafından Jack Terry Marner

» 3 Admin için avatarlar![Beğenirseniz Kullanın xD]
Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 4:40 pm tarafından Josephine Stroulvia

» Miranda Juliana Carrew
Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 8:46 am tarafından Josephine Stroulvia

» Ünlü Alımı
Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimeC.tesi Ekim 17, 2009 8:42 am tarafından Josephine Stroulvia

» Helena Bonham
Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 7:54 pm tarafından Bell De Elisa

» Josephine Stroulvia
Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimeSalı Ekim 13, 2009 3:44 pm tarafından Josephine Stroulvia

Kontrol Panel
Lilith Amelia Zarcory ConfigureProfiliniz
Bilgiler
Seçenekler
İmza
Lilith Amelia Zarcory Kwalletmanager Sosyal
Arkadaş ve Tanınmamış
Üye listesi
Grup
Lilith Amelia Zarcory Newmsg Özel Mesaj
Gelen Kutusu
ÖM Gönder
Lilith Amelia Zarcory Kthememgr
Gözlenmiş Konular
Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
bedava forum
En iyi yollayıcılar
Josephine Stroulvia
Lilith Amelia Zarcory Vote_lcapLilith Amelia Zarcory Voting_barLilith Amelia Zarcory Vote_rcap 
Jack Terry Marner
Lilith Amelia Zarcory Vote_lcapLilith Amelia Zarcory Voting_barLilith Amelia Zarcory Vote_rcap 
Arylissa Elisa D'Arcy
Tom Marvolo Rıddle
Lilith Amelia Zarcory
Tom Jackson
Bell De Elisa
Teodors Urian Kestorr
Abélla Eméraude Espéranza
Amelda Rainbow

Lilith Amelia Zarcory

2 posters
YazarMesaj
Lilith Amelia Zarcory
Slytherin Öğrencisi
Slytherin Öğrencisi
Lilith Amelia Zarcory

Lilith Amelia Zarcory Empty
MesajKonu: Lilith Amelia Zarcory   Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:03 pm

Bir önceki dersten yeni çıkmıştım ve kendimi daralmış gibi hissediyordum. Nedenini bilmediğim bir çekim vardı üzerimde. Temiz havanın iyi geleceğini düşünerek kendimi dışarı atmıştım. İşe yaramıştı da...

Tekrar içeri girdiğimde sarı bluzumun üstünde kırmızı bir leke görmüştüm. ''Lanet olsun!'' diye gevelerken 2. kata çıkıyordum. Ne zaman olduğunu bile hatırlamıyordum ki bugün kırmızı olan birşey de yememiştim. Odama girdiğimde elimdekileri yatağa fırlatıp hemen dolabımı açtım. Bu sefer ilk gözüme çarpan pembe askılı bluzum olmuştu. Sevimli bir şeydi. Üstünde örümcek ağına benzeyen siyah desenler vardı. Siyah dar pantolonumla da uyum sağlamıştı ama pembe kuvarstan olan bilekliğimi takmazsam görünüşümün tam olarak mükemmel olmayacağını biliyordum. Aslında takıntılı biri değildim. Ama bazen hoşuma gitmiyor da değildi.

Hazırlanıp hemen saate baktım. Fazla gecikmemiştim. Tam vaktinde sınıftaydım. Zaten aynı kattaydı.
Kapıdan içeri girer girmez güneş gözümü almıştı. Ani bir hareketle elimi gözlerime siper etmiştim. Anlık bir göz kamaşması yaşadıktan sonra görüşüm netleşmişti. Sınıf geniş tavanlı ve beyazdı. Sıkıcı derece de basitti. Normal bir sınıftı aslında. Eski normal bir sınıf. Ama ben böyle şeyleri severdim. Huzur veriyordu sanki. Boş bir yere oturduktan sonra sınıfa diktim gözlerimi. Bir çoğu konuşuyori gülüşüyordu. Derslerinin boş olduğunu öğrenen küçük çocuklar gibiydi sınıf. Neşeli ve sesli...
Ama aniden her yerin kararmasıyla tüm ses kesilmişti. Sesle birlikte neşe ve huzur da gitmişti. Nedense ani değişimle savunma pozisyonuna geçmiştim. Ellerimi önümdeki sıraya dayayıp sırtımı da oturduğum yere dayamıştım. Ama karanlığa ek olarak acayip sesler de duyuyordum. Hayvan sesleri, çığlıklar...
Daha ne olduğunu anlayamadan sınıf eski haline dönmüştü. Herkesin yüzünde benimkine benzer bir mini şok ifadesi vardı. Profesör hemen derse başlamıştı. Psikoloji üzerinden geçecek bir derstti.
Nefret ederdim psikolojik baskıdan. Zaten en korktuğum korku filmleri de psikolojik baskı yapılan korku filmleriydi. Elinden birşey gelmediğinde ne yapabilirdin ki?

Profesörün arkasındaki iki kapı dikkatimi çekmişti. Benim dikkatimi çekmesiyle profesörün sınıfı oraya yönlendirmesi bir olmuştu. Sırayla sol kapıdan geçecektik. İçimden korkuyla karışık bir merak vardı.
Yerimde sessizce beklerken merakım yüzünden tırnağımı kemirmeye başlamıştım. Etrafa şöyle bir baktım. Herkes endişeli görünüyordu. Ve çıkan insanların yüzünden hiç de hayra alamet şeyler olmadığı anlaşılıyordu.

Bileğimdeki pembe kuvarsı okşadım ve taşın iyileştirici gücüne bıraktım kendimi. Belki biraz rahatlama... Ama hepsi bu kadardı. Birden profesörün gözlerini üzerimde hissetmiştim. Sıra bana gelmişti. Sakin olmaya çalışarak sol kapının önüne gitmiştim. Derin bir nefes alıp profesörle birlikte içinde neyin olduğunu bilmediğim bir odaya adımı attım. Gördüğüm şey güzeldi aslında. Yüzümde bir gülümseme oluşmuştu. Saniyeler sonra bu gülümsemeden iz kalacağını bilmiyordum bile.

Yeşil çimler ve alabildiğine uzun bir yayla vardı karşımda. Rüzgarı tenimde hissedebiliyordum. Bir ağacın arkasından son derece yakışıklı bir çocuk çıkmıştı. Dışımdan mı söyledim hatırlamıyordum ama ''Vaay be'' demiştim. Çocuk öylesine yakışıklıydı ki gözlerim kamaşmıştı. Ve o süper çekici çocuk beni çağırıyordu. Ona karşı içimde bir dostlukkırıntısı oluşuyordu ama 6. hissimkarnımı ağrıtıyordu. Garipti... Sevdiğim insanlara karşı bunu hissetmezdim. Çocuğa iyice yaklaştım ve o anda iğrenç bir kahkaha sesi duydum. O yakışıklı çocuk ne olduğunu bile bilmediğim acayip bir şekle girmişti. Mükemmel manzara yok olmuş. Yerien kara bir delik bırakmıştı. Göremiyordum, dokunamıyordum. Sanki bir boşlukta hapsolmuştum. Kendimi tehlikede hissediyordum ve karnımın ağrısı şiddetle artıyordu. En önemlisiyse sırtım boşluktaydı. Sırtımı dayyacak bir yer yada şey bulamazsam korkudan bayılacaktım. Karanlığa ek olarak etrafımda o aynı iğrenç sesleri duyuyordum. Garip fısıltılar ve sesler çıkarıyorlardı. Sesleri öylesine yakındı ki hemen arkamda olduklarına yemin edebilirdim. Sürekli dönüp duruyor sese doğru yönümü değiştiriyordum. Ama işe yaramıyordu. Karanlık boğuşuyordum ama nafileydi. Tüm umut ve neşemi çoktan tüketmiştim.
Çaresizce karanlığın içinde çırpınırken birşeyler sürtünüyordu bana. İğrenç büzüşmüş birşeyler. Midem bulanıyordu. Her an içlerinden birine kusabilirdim. Haykırmak istiyordum. İmdat demek istiyordum. Ama ağzımı açtığımda sadece dışarı çıkan nefesimi duyuyordum. Sanki boğazım kurumuştu. Konuşamıyordum. Söylüyordum ama sesim çıkmıyordu. Yüzüm kıpkırmızı olmuştu bağırmaktan. Ve ellerim titriyordu. Boşluğa oturmaya çalıştım kendimce. ileri geri sallanıyordum. Kafamı dizlerimin arasına gömmüştüm. Gözyaşlarım delicesine akıyordu. O kadar çok ağlamıştım ki göz yaşımın asiti artık burnumu yakmaya başlamıştı. Sesler bir türlü durmuyordu. İğreniyordum. Korkuyordum. Birden bir çift kırmızı göz fark ettim ve bana uzanan kararmış büzümüş iğrenç bir eli. O anda sesim yerine gelmiş ve çok güçlü bir çığlık atmıştım.
Herşey eski haline dönmüştü. Ama ben bunu saniyeler sonra idrak edebilmiştim. Korku ve şokun etkisinden hemen kurtulamamıştım. Yerde kıvrıldığımı fark etmiştim. Profesör doğrulmama yardım etmişti. Ellerim titiriyordu ve bacaklarım boşalmıştı, adımlarım çok sarsaktı ve düzgünce basamıyordum. Sınıftan çıkmadan önce titrememin geçmesi için uğraştım ama olmamıştı. Gözyaşlarım dinmişti ama ellerim hala titriyordu.

Kapıyı açıp sınıfı gördüğümde içime bir huzur dolmuştu. Ama az önce yaşadıklarım yüzünden hala tedirgindim. Meraklı gözlerim üzerimdeydi. Ellerimi fark ettirmeden sıkıyor ve diğerlerinin fark etmemesi için uğraşıyordum. Islak yanaklarım kurumuştu ama nemliydi. Yerime oturduğumda sıradaki kurbanın içeri girdiğini gördüm...
Josephine Stroulvia
İksir Profesörü
İksir Profesörü
Josephine Stroulvia

Lilith Amelia Zarcory Empty
MesajKonu: Geri: Lilith Amelia Zarcory   Lilith Amelia Zarcory Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 3:17 pm

30 puan-28 puan

Anlatım Bozuklukları-yok

Yazım Yanlışlıkları-1-2 yerde harf eklemişsin ama okadar önemli değil
Noktalama İşaretleri-iyi
Paragraf Düzeni.-iyi

50 puan-45 puan

Akıcılık,-güzel
Tasvir(betimleme),-güzel
Öyküleme.-yok

20 puan-2 puan

Renk uyumu.
3 renk kullanırsan rp daha güzel görünür